104 891
51 973
253 167
656 449

Thurn & Taxis Michel 42 / AFA 42 stemplet

Annonse nr: 3400132

Altdeutschland Thurn & Taxis

Michel 42

Stemplet

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 18,00
Startet06.05.2021 16:26:32
Sluttet20.05.2021 16:18:00
Solgt forkr 23,00
Annonse vist12 ganger
Annonse nr: 3400132
Høyeste Budgiver b470151 (56)  Se budgivers karakterbok
b470151kr 23,00 (Autobud)19.05.2021 19:35:43
julemannkr 21,0019.05.2021 19:35:43
b470151kr 18,0012.05.2021 10:56:19
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (523)  Se selgers karakterbok