99 521
56 369
251 362
645 056

Tysk kolonipost Sørvest-Afrika 1898 Michel 10

Annonse nr: 3399841

Tysk kolonipost Sørvest-Afrika

Deutsch Südwest-afrika

Michel # 10

Stemplet med hengselrest

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 22,00
Startet06.05.2021 14:00:58
Sluttet19.05.2021 14:00:00
Solgt forkr 68,00
Annonse vist18 ganger
Annonse nr: 3399841
Høyeste Budgiver somins (636)  Se budgivers karakterbok
sominskr 68,0019.05.2021 13:52:29
julemannkr 65,00 (Autobud)19.05.2021 13:52:29
julemannkr 63,0019.05.2021 13:15:41
sominskr 60,00 (Autobud)19.05.2021 13:15:41
sominskr 58,00 (Autobud)19.05.2021 13:14:57
julemannkr 53,0019.05.2021 13:14:57
sominskr 45,00 (Autobud)19.05.2021 13:14:32
julemannkr 42,0019.05.2021 13:14:32
sominskr 32,0019.05.2021 02:49:23
Ramluskr 30,00 (Autobud)19.05.2021 02:49:23
Ramluskr 24,0016.05.2021 08:47:50
julemannkr 22,0010.05.2021 18:03:04
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (629)  Se selgers karakterbok