99 521
56 369
251 362
645 056

Tysk kolonipost Sørvest-Afrika 1897 Michel 4

Annonse nr: 3399840

Tysk kolonipost Sørvest-Afrika

Deutsch Südwest-afrika

Michel # 4

Stemplet med hengselrest

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 11,00
Startet06.05.2021 14:00:49
Sluttet19.05.2021 14:00:00
Solgt forkr 11,00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3399840
Høyeste Budgiver somins (636)  Se budgivers karakterbok
sominskr 11,0019.05.2021 02:50:36
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (629)  Se selgers karakterbok