99 579
56 396
251 381
645 187

Nk 158**, verdi kr: 60

Annonse nr: 3398043

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet05.05.2021 09:09:27
Sluttet12.05.2021 15:00:00
Solgt forkr 14,00
Nk 158**, verdi kr: 60
Annonse nr: 3398043
Høyeste Budgiver gunnm01 (14168)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 14,00 (Autobud)10.05.2021 16:18:57
Leif H.kr 12,0010.05.2021 16:18:57
gunnm01kr 10,0005.05.2021 10:51:12

Karakterer (3415)  Se selgers karakterbok