106 005
52 104
253 131
655 863

Nk 102 15 øre posthorn 1909/19 **

Annonse nr: 3397757

Brun nyanse. Postfriskt merke. Flisetagget nede. Også litt flisetagget venstre og høyre side.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet04.05.2021 18:54:57
Sluttet18.05.2021 20:31:00
Solgt forkr 25,00
Annonse nr: 3397757
Høyeste Budgiver HOBBYEROGSÅNT (340)  Se budgivers karakterbok
HOBBYEROGSÅNTkr 25,0013.05.2021 07:56:15
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (3389)  Se selgers karakterbok