106 206
52 092
253 057
656 153

Nk 22 1 øre skravert posthorn 1877/78 **

Annonse nr: 3396166

Postfriskt merke. Vannmerkestilling 6. Type 2.

Objektets tilstand
Utropspriskr 60,00
Startet03.05.2021 13:58:48
Sluttet18.05.2021 20:08:00
Solgt forkr 60,00
Annonse nr: 3396166
Høyeste Budgiver HOBBYEROGSÅNT (340)  Se budgivers karakterbok
HOBBYEROGSÅNTkr 60,0013.05.2021 08:40:48
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (3389)  Se selgers karakterbok