106 206
52 092
253 057
656 153

Nk 16IIa 1 skilling posthorn 1872/75 **

Annonse nr: 3396153

Gulgrønn nyanse. Postfriskt. Vannmerkestilling 2. Brudd i ytre ramme 2 ut for hjul 2.

Objektets tilstand
Utropspriskr 40,00
Startet03.05.2021 13:34:45
Sluttet18.05.2021 20:04:00
Solgt forkr 58,00
Annonse vist13 ganger
Annonse nr: 3396153
Høyeste Budgiver Jeger51 (2994)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 58,0018.05.2021 19:58:16
HOBBYEROGSÅNTkr 55,00 (Autobud)18.05.2021 19:58:16
HOBBYEROGSÅNTkr 40,0013.05.2021 08:48:21
Selger:  yesman

Medlem siden: 18.04.1999
Sted: 2010 Strømmen
Land:
Karakterer (3389)  Se selgers karakterbok