130 302
Auksjoner nå
48 532
Fastprisvarer
258 494
Salg siste 12mnd
669 158
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Norge NK 40, 3 ring 77 uvanlig så sent - verdi ? NOK

Annonse nr: 3392716

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet01.05.2021 12:00:00         
Sluttet04.05.2021 22:25:00
Solgt forkr 140,00  
Annonse vist111 ganger
Norge NK 40, 3 ring 77 uvanlig så sent - verdi ? NOK
Annonse nr: 3392716
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Essi63 (8980)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Essi63kr 140,0004.05.2021 22:03:17
hamingkr 136,00 (Autobud)04.05.2021 22:03:17
hamingkr 105,0004.05.2021 12:20:18
Willinickersenkr 100,00 (Autobud)04.05.2021 08:29:26
NORSTAMPSkr 100,0004.05.2021 08:29:26
Willinickersenkr 95,0003.05.2021 15:56:25
hamingkr 92,00 (Autobud)03.05.2021 15:56:25
hamingkr 65,0001.05.2021 14:56:04
Berlingo01kr 60,0001.05.2021 14:41:37
hamingkr 56,00 (Autobud)01.05.2021 14:41:37
hamingkr 55,00 (Autobud)01.05.2021 14:41:23
Berlingo01kr 50,0001.05.2021 14:41:23
hamingkr 45,00 (Autobud)01.05.2021 14:40:54
Berlingo01kr 40,0001.05.2021 14:40:54
hamingkr 35,00 (Autobud)01.05.2021 14:40:40
Berlingo01kr 30,0001.05.2021 14:40:40
hamingkr 25,0001.05.2021 14:38:22
Berlingo01kr 20,0001.05.2021 12:03:00
NORSTAMPSkr 15,0001.05.2021 12:02:27
Berlingo01kr 10,0001.05.2021 12:01:00
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (18836)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.