119 568
62 702
245 546
634 057

Nk 136 **

Annonse nr: 3392587

Prima postfrisk. Verdi: kr 60

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet01.05.2021 10:53:00
Sluttet08.05.2021 15:00:00
Solgt forkr 12,00
Nk 136 **
Annonse nr: 3392587
Høyeste Budgiver Jeger51 (3037)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 12,0008.05.2021 14:33:38
Leif H.kr 10,0002.05.2021 21:58:33

Karakterer (3465)  Se selgers karakterbok