99 579
56 396
251 381
645 187

Nk 135 **

Annonse nr: 3392586

Prima postfrisk. Verdi: kr 250

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet01.05.2021 10:53:00
Sluttet08.05.2021 15:00:00
Solgt forkr 76,00
Annonse vist22 ganger
Nk 135 **
Annonse nr: 3392586
Høyeste Budgiver gunnm01 (14168)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 76,0006.05.2021 09:21:44
Williamsenkr 71,66 (Autobud)06.05.2021 09:21:44
Williamsenkr 71,00 (Autobud)06.05.2021 09:21:35
gunnm01kr 66,0006.05.2021 09:21:35
Williamsenkr 45,00 (Autobud)05.05.2021 10:50:23
gunnm01kr 42,0005.05.2021 10:50:23
Williamsenkr 28,0003.05.2021 22:13:21
Leif H.kr 25,0002.05.2021 22:01:50

Karakterer (3415)  Se selgers karakterbok