99 579
56 396
251 381
645 187

Nk 134 **

Annonse nr: 3392585

Prima postfrisk. Verdi: kr 240

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet01.05.2021 10:53:00
Sluttet08.05.2021 15:00:00
Solgt forkr 72,60
Annonse vist19 ganger
Nk 134 **
Annonse nr: 3392585
Høyeste Budgiver gunnm01 (14168)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 72,6006.05.2021 09:21:09
Williamsenkr 67,60 (Autobud)06.05.2021 09:20:56
gunnm01kr 63,0006.05.2021 09:20:56
Williamsenkr 45,00 (Autobud)05.05.2021 10:50:08
gunnm01kr 42,0005.05.2021 10:50:08
Williamsenkr 28,0003.05.2021 22:14:20
Leif H.kr 25,0002.05.2021 22:02:43

Karakterer (3415)  Se selgers karakterbok