130 302
Auksjoner nå
48 532
Fastprisvarer
258 494
Salg siste 12mnd
669 158
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Württemberg AFA 29 - verdi 5.600 NOK

Annonse nr: 3390868

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet30.04.2021 21:00:00         
Sluttet04.05.2021 22:02:00
Solgt forkr 140,00  
Annonse vist75 ganger
Württemberg AFA 29 - verdi 5.600 NOK
Annonse nr: 3390868
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver tomato (1061)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
tomatokr 140,00 (Autobud)04.05.2021 19:00:47
filatelikr 135,0004.05.2021 19:00:47
tomatokr 130,00 (Autobud)04.05.2021 18:59:46
filatelikr 125,0004.05.2021 18:59:46
tomatokr 120,0004.05.2021 16:15:10
makkr 116,00 (Autobud)04.05.2021 16:15:10
makkr 85,0004.05.2021 10:41:59
Bertine1234kr 80,00 (Autobud)02.05.2021 08:09:45
i-nkr 75,0002.05.2021 08:09:45
Bertine1234kr 65,0002.05.2021 00:09:01
i-nkr 60,00 (Autobud)01.05.2021 11:30:16
filatelikr 55,0001.05.2021 11:30:16
i-nkr 50,0001.05.2021 09:06:23
Berlingo01kr 45,0001.05.2021 09:05:54
i-nkr 40,0001.05.2021 09:05:22
Berlingo01kr 35,0001.05.2021 09:04:59
i-nkr 30,0001.05.2021 09:03:57
Berlingo01kr 25,0001.05.2021 09:03:33
i-nkr 20,00 (Autobud)01.05.2021 09:03:15
Berlingo01kr 20,0001.05.2021 09:03:15
i-nkr 15,0001.05.2021 09:01:49
Berlingo01kr 10,0030.04.2021 21:02:51
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (18836)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.