99 543
56 400
251 390
645 118

Nk 129 **

Annonse nr: 3390147

Prima postfrisk, verdi kr: 45

Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Startet29.04.2021 14:58:00
Sluttet07.05.2021 15:00:00
Solgt forkr 9,00
Nk 129 **
Annonse nr: 3390147
Høyeste Budgiver gunnm01 (14168)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 9,0005.05.2021 10:49:07

Karakterer (3415)  Se selgers karakterbok