99 543
56 400
251 390
645 118

Nk 119 **

Annonse nr: 3390141

Prima postfrisk, verdi kr: 12

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet29.04.2021 14:58:00
Sluttet07.05.2021 15:00:00
Solgt forkr 12,00
Annonse vist15 ganger
Nk 119 **
Annonse nr: 3390141
Høyeste Budgiver gunnm01 (14168)  Se budgivers karakterbok
gunnm01kr 12,0005.05.2021 10:47:36
Mr wowkr 10,00 (Autobud)05.05.2021 10:47:27
gunnm01kr 10,0005.05.2021 10:47:27
Mr wowkr 3,0030.04.2021 12:04:13
solheim9kr 1,0030.04.2021 11:35:45

Karakterer (3415)  Se selgers karakterbok