130 302
48 532
258 494
669 158

Nk 94 **, verdi : Kr 2300

Annonse nr: 3389923

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 1,00
Startet29.04.2021 10:37:00
Sluttet06.05.2021 15:06:00
Solgt forkr 910,00
Annonse vist132 ganger
Nk 94 **, verdi : Kr 2300
Annonse nr: 3389923
Høyeste Budgiver katta7 (808)  Se budgivers karakterbok
katta7kr 910,0006.05.2021 14:59:50
Jeger51kr 860,0006.05.2021 14:58:00
katta7kr 810,00 (Autobud)06.05.2021 14:57:37
Jeger51kr 810,0006.05.2021 14:57:37
katta7kr 760,0006.05.2021 14:57:08
Jeger51kr 710,0006.05.2021 14:55:07
Joshua08kr 660,00 (Autobud)06.05.2021 14:54:36
Jeger51kr 651,0006.05.2021 14:54:36
Joshua08kr 551,0006.05.2021 14:51:37
katta7kr 550,00 (Autobud)06.05.2021 14:51:37
katta7kr 476,00 (Autobud)06.05.2021 14:47:41
garantertkr 451,0006.05.2021 14:47:41
katta7kr 426,00 (Autobud)02.05.2021 07:44:55
aho1966kr 401,0002.05.2021 07:44:55
katta7kr 331,0030.04.2021 10:16:22
temkr 325,00 (Autobud)30.04.2021 10:16:22
temkr 106,0029.04.2021 22:49:18
NORSTAMPSkr 100,00 (Autobud)29.04.2021 22:49:18
NORSTAMPSkr 86,00 (Autobud)29.04.2021 17:25:48
Blafjellakr 76,0029.04.2021 17:25:48
NORSTAMPSkr 58,00 (Autobud)29.04.2021 15:56:02
terjedkr 53,0029.04.2021 15:56:02
NORSTAMPSkr 1,0029.04.2021 11:35:02

Karakterer (3209)  Se selgers karakterbok