106 346
52 357
253 188
655 146

DANMARK. HÆFTESAMMENTRYK. 1990. HS 14 dobbelt postfrisk

Annonse nr: 3389177
A2748
A2748

DANMARK. HÆFTESAMMENTRYK. 1990. HS 14 dobbeltstribe postfrisk.

Betaling innen en uke til norsk, svensk eller dansk bankkonto eller via PayPal.
Frakt 33 kr. for kjøp under 400 kr. Kjøp over 400 kr. blir sendt gratis.

Objektets tilstand
kr 33,00
Utropspriskr 20,00
Startet28.04.2021 16:18:32
Sluttet02.05.2021 16:07:00
Solgt forkr 20,00
Referanse nr/#A2748
Annonse nr: 3389177
Høyeste Budgiver erik25 (3637)  Se budgivers karakterbok
erik25kr 20,0028.04.2021 19:09:51
Selger:  Stjernholm

Medlem siden: 13.03.2015
Sted: Gadbjerg
Karakterer (7243)  Se selgers karakterbok