130 302
48 532
258 494
669 158

Måløy (Normann 01-N-30-012) - Postgått med NK 1428

Annonse nr: 3381288

Meget pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet/postgått med NK 1428.

Normann 01-N-30-012.

Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet24.04.2021 15:52:43
Sluttet05.05.2021 20:39:00
Solgt forkr 260,00
Annonse vist50 ganger
Annonse nr: 3381288
Høyeste Budgiver kjeskram (21)  Se budgivers karakterbok
kjeskramkr 260,0005.05.2021 19:57:14
12rune34kr 251,00 (Autobud)05.05.2021 19:57:14
12rune34kr 235,0005.05.2021 19:54:51
kjeskramkr 210,00 (Autobud)05.05.2021 19:54:31
12rune34kr 201,0005.05.2021 19:54:31
kjeskramkr 181,0003.05.2021 07:35:42
12rune34kr 171,00 (Autobud)03.05.2021 07:35:42
12rune34kr 121,0001.05.2021 17:26:32
kjeskramkr 101,0001.05.2021 13:19:16
12rune34kr 98,00 (Autobud)01.05.2021 13:19:16
12rune34kr 52,0001.05.2021 11:41:34
kjeskramkr 51,00 (Autobud)01.05.2021 11:41:34
kjeskramkr 31,0001.05.2021 08:38:05
12rune34kr 30,00 (Autobud)01.05.2021 08:38:05
12rune34kr 21,0001.05.2021 01:23:30
kjeskramkr 20,00 (Autobud)01.05.2021 01:23:30
kjeskramkr 17,00 (Autobud)01.05.2021 01:23:12
12rune34kr 15,0001.05.2021 01:23:12
kjeskramkr 10,0029.04.2021 22:15:09

Karakterer (12123)  Se selgers karakterbok