130 218
48 439
258 509
669 063

Th. Møllers Bokhandel, Gjøvik - St. GJØVIK 17-2-45

Annonse nr: 3374123

Pent, brukt brevkort med noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet Gjøvik 17-2-1945.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet21.04.2021 09:55:02
Sluttet01.05.2021 19:23:00
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 3374123

Karakterer (12123)  Se selgers karakterbok