99 543
56 400
251 390
645 118

Vakkert stemplet Veldre på klipp

Annonse nr: 3370033

Full returrett ved feil eller mangler som ikke er beskrevet eller fremkommer av scan.

Vinnere vil bli tilskrevet på søndag.

Selger tar ikke ansvar for brev sendt som vanlig A-post

Objektets tilstand
kr 25,00
Utropspriskr 20,00
Startet18.04.2021 17:00:00
Sluttet25.04.2021 17:00:00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist2 ganger
Annonse nr: 3370033
Høyeste Budgiver adrian0604 (4406)  Se budgivers karakterbok
adrian0604kr 20,0019.04.2021 08:41:35
Selger:  prstamps

Medlem siden: 06.06.2015
Sted: Porsgrunn
Karakterer (1567)  Se selgers karakterbok