130 414
48 584
258 411
669 267

##CCCP 1988 P.fr. Miniark (2) - ISHOCKEY##

Annonse nr: 3368718

Pene Postfriske Miniark fra Sovjetunionen.Det ene er vanlig, og det andre med overtrykk! Lykke til!

Objektets tilstand
Utropspriskr 9,00
Kjøp nåkr 10,00  Kjøp nå  Hjelp

Slutter09.05.2021 00:07:23
Annonse vist1 ganger

Karakterer (13078)  Se selgers karakterbok