130 287
Auksjoner nå
48 570
Fastprisvarer
258 454
Salg siste 12mnd
669 233
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Bayern AFA 9-14 - verdi 3.500 NOK

Annonse nr: 3363410

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet16.04.2021 20:10:00         
Sluttet20.04.2021 22:12:00
Solgt forkr 110,00  
Annonse vist18 ganger
Bayern AFA 9-14 - verdi 3.500 NOK
Annonse nr: 3363410
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver i-n (4796)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
i-nkr 110,0020.04.2021 21:06:48
Soggebergetkr 105,00 (Autobud)20.04.2021 20:28:30
terjedkr 102,0020.04.2021 20:28:30
Soggebergetkr 97,00 (Autobud)20.04.2021 20:28:11
terjedkr 92,0020.04.2021 20:28:11
Soggebergetkr 77,0020.04.2021 20:05:48
Peramarkkr 72,00 (Autobud)18.04.2021 22:10:16
i-nkr 70,0018.04.2021 22:10:16
Peramarkkr 60,0018.04.2021 13:09:10
zsozsokr 55,00 (Autobud)18.04.2021 12:58:37
Squashkr 50,0018.04.2021 12:58:37
zsozsokr 10,0017.04.2021 15:29:48
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (18839)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.