130 218
Auksjoner nå
48 439
Fastprisvarer
258 509
Salg siste 12mnd
669 063
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Baden AFA 5-8 - verdi 1.280 NOK

Annonse nr: 3363403

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet16.04.2021 20:10:00         
Sluttet20.04.2021 22:12:00
Solgt forkr 81,00  
Annonse vist21 ganger
Baden AFA 5-8 - verdi 1.280 NOK
Annonse nr: 3363403
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver i-n (4796)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
i-nkr 81,0020.04.2021 20:56:31
terjedkr 76,00 (Autobud)20.04.2021 20:55:57
i-nkr 75,0020.04.2021 20:55:57
terjedkr 65,0020.04.2021 20:27:44
i-nkr 60,00 (Autobud)20.04.2021 20:27:44
i-nkr 55,0018.04.2021 22:11:44
Squashkr 50,00 (Autobud)18.04.2021 22:11:32
i-nkr 50,0018.04.2021 22:11:32
Squashkr 45,0018.04.2021 13:01:19
zsozsokr 44,00 (Autobud)18.04.2021 13:01:19
zsozsokr 10,0017.04.2021 15:30:10
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (18836)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.