130 287
Auksjoner nå
48 570
Fastprisvarer
258 454
Salg siste 12mnd
669 233
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Thurn & Taxis AFA 35* og 39(*) - verdi 160 NOK

Annonse nr: 3363387

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Nytt i original embalasje
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 8,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet16.04.2021 20:10:00         
Sluttet20.04.2021 22:10:00
Solgt forkr 26,00  
Annonse vist14 ganger
Thurn & Taxis AFA 35* og 39(*) - verdi 160 NOK
Annonse nr: 3363387
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver Squash (3584)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
Squashkr 26,0020.04.2021 22:06:39
Peramarkkr 21,0018.04.2021 21:33:26
Squashkr 20,00 (Autobud)18.04.2021 21:33:26
Squashkr 13,0018.04.2021 14:54:34
Peramarkkr 8,0018.04.2021 13:17:11
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (18839)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.