130 287
48 570
258 454
669 233

Thurn & Taxis Michel 41 / AFA 41 stemplet

Annonse nr: 3354102

Altdeutschland Thurn & Taxis

Michel 41

Stemplet

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00

Slutter14.05.2021 21:05:40

Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (304)  Se selgers karakterbok