129 159
48 986
258 088
668 753

Thurn & Taxis Michel 39 / AFA 39 postfrisk

Annonse nr: 3354099

Altdeutschland Thurn & Taxis

Michel 39

Postfrisk med hengselrest

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 5,00
Startet26.04.2021 21:05:39
Sluttet14.05.2021 21:05:39
Solgt forkr 140,00
Annonse vist28 ganger
Annonse nr: 3354099
Høyeste Budgiver b470151 (44)  Se budgivers karakterbok
b470151kr 140,0014.05.2021 20:49:00
sominskr 120,00 (Autobud)14.05.2021 20:47:37
b470151kr 110,0014.05.2021 20:47:37
sominskr 90,00 (Autobud)14.05.2021 20:46:52
b470151kr 80,0014.05.2021 20:46:52
sominskr 67,00 (Autobud)14.05.2021 20:20:38
kløver2kr 62,0014.05.2021 20:20:38
sominskr 52,0014.05.2021 19:04:37
filatelikr 51,00 (Autobud)14.05.2021 19:04:37
filatelikr 46,0014.05.2021 12:39:04
b470151kr 45,00 (Autobud)14.05.2021 12:39:04
b470151kr 34,0013.05.2021 20:47:35
filatelikr 31,00 (Autobud)13.05.2021 20:47:35
filatelikr 28,0013.05.2021 18:42:29
b470151kr 25,00 (Autobud)13.05.2021 18:42:29
b470151kr 7,0012.05.2021 10:55:12
filatelikr 5,0001.05.2021 12:27:37
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (329)  Se selgers karakterbok