129 159
48 986
258 088
668 753

Thurn & Taxis Michel 35 / AFA 35 postfrisk hengslet

Annonse nr: 3354089

Altdeutschland Thurn & Taxis

Michel 35

Postfrisk med hengselrest

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet26.04.2021 21:05:39
Sluttet14.05.2021 21:05:39
Solgt forkr 26,00
Annonse vist34 ganger
Annonse nr: 3354089
Høyeste Budgiver filateli (2186)  Se budgivers karakterbok
filatelikr 26,0013.05.2021 12:14:55
b470151kr 25,00 (Autobud)13.05.2021 12:14:55
b470151kr 24,00 (Autobud)13.05.2021 12:14:24
filatelikr 22,0013.05.2021 12:14:24
b470151kr 17,0012.05.2021 10:53:01
filatelikr 15,0001.05.2021 12:29:09
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (329)  Se selgers karakterbok