129 024
48 986
258 118
668 775

Thurn & Taxis Michel 34 / AFA 34 stemplet

Annonse nr: 3354077

Altdeutschland Thurn & Taxis

Michel 34 (ikke typebestemt)

Stemplet

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet26.04.2021 20:51:06
Sluttet14.05.2021 20:51:06
Solgt forkr 65,00
Annonse vist15 ganger
Annonse nr: 3354077
Høyeste Budgiver b470151 (44)  Se budgivers karakterbok
b470151kr 65,0014.05.2021 20:46:08
sominskr 60,00 (Autobud)14.05.2021 20:46:08
sominskr 55,0014.05.2021 19:01:22
b470151kr 50,00 (Autobud)14.05.2021 19:01:22
b470151kr 47,00 (Autobud)14.05.2021 14:35:22
kløver2kr 44,0014.05.2021 14:35:22
b470151kr 33,0012.05.2021 10:58:14
kløver2kr 30,0011.05.2021 13:59:39
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (329)  Se selgers karakterbok