130 175
48 439
258 551
669 180

Thurn & Taxis Michel 32 / AFA 32 stemplet

Annonse nr: 3354075

Altdeutschland Thurn & Taxis

Michel 32

Stemplet

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00

Slutter14.05.2021 20:51:06
Annonse vist1 ganger

Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (299)  Se selgers karakterbok