130 282
48 570
258 460
669 226

Thurn & Taxis Michel 30 / AFA 30 stemplet

Annonse nr: 3354072

Altdeutschland Thurn & Taxis

Michel 30

Stemplet

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 95,00
Startet08.04.2021 20:50:06
Sluttet26.04.2021 20:48:00
Solgt forkr 95,00
Annonse vist15 ganger
Annonse nr: 3354072
Høyeste Budgiver b470151 (42)  Se budgivers karakterbok
b470151kr 95,0010.04.2021 20:50:38
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (304)  Se selgers karakterbok