130 282
48 570
258 460
669 226

Thurn & Taxis Michel 28 / AFA 28 stemplet

Annonse nr: 3354067

Altdeutschland Thurn & Taxis

Michel 28

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 45,00

Slutter14.05.2021 20:50:29
Annonse vist1 ganger

Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (304)  Se selgers karakterbok