104 891
51 973
253 167
656 449

Thurn & Taxis Michel 13 / AFA 13

Annonse nr: 3354012

Altdeutschland Thurn & Taxis

Michel 13

Stemplet

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 85,00
Startet14.05.2021 20:05:40
Sluttet01.06.2021 20:05:40
Solgt forkr 85,00
Annonse nr: 3354012
Høyeste Budgiver kløver2 (138)  Se budgivers karakterbok
kløver2kr 85,0014.05.2021 20:24:24
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (523)  Se selgers karakterbok