130 302
48 532
258 494
669 158

Feltpost 1942 Kristiansand Farsund Heeresunterkunftverw

Annonse nr: 3353596

Krigspost - feltpost

Meget pen feltpost-konvolutt fra Fp# 40251 Heeresunterkunftverwaltung 254, Kristiansand. Stemplet "Fp - 17.4.42" til Farsund. Med FN-stempel og bak, ankomststpl. Oslo18.4.42 .

Prima kvalitet

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 500,00

Slutter12.05.2021 16:21:21
Annonse vist82 ganger

Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (299)  Se selgers karakterbok