104 309
51 323
253 661
658 845

Bayern Michel 7 18 Kreuzer stemplet #243

Annonse nr: 3350992

Altdeutschland Bayern

Michel 7

18 Kreuzer

Stemplet # 243

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 280,00

Slutter24.06.2021 11:18:31
Referanse nr/#,

Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (515)  Se selgers karakterbok