99 521
56 369
251 362
645 056

Deutsches Reich 1872 Michel # 19 1 Groschen

Annonse nr: 3350986

Deutsches Reich

Michel 19

1 Groschen

Stemplet uten hengsel

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet13.05.2021 09:36:17
Sluttet25.05.2021 09:36:17
Solgt forkr 15,00
Referanse nr/#, , ,
Annonse nr: 3350986
Høyeste Budgiver somins (636)  Se budgivers karakterbok
sominskr 15,0023.05.2021 13:53:09
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (629)  Se selgers karakterbok