99 521
56 369
251 362
645 056

Michel 4 1 Groschen

Annonse nr: 3350458

Deutsches Reich

Michel 4

1 Groschen

Stemplet DÜREN ...

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet12.05.2021 21:24:37
Sluttet24.05.2021 21:24:37
Referanse nr/#, , ,
Michel 4 1 Groschen
Annonse nr: 3350458
Høyeste Budgiver somins (636)  Se budgivers karakterbok
sominskr 10,0023.05.2021 13:59:23
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (629)  Se selgers karakterbok