130 612
46 198
260 439
672 997

NORDKAPP 1961, 1972 og 1980.

Annonse nr: 3348670
Velg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bildeVelg bilde

Konv. og 2 kort (Samebarn med komse og Honningsvåg) stemplet med spesialstempel NORDKAPP hhv. 1961, 1972 og 1980.

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor ca en toukersperiode sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost må avtales særskilt. Jeg frankerer gjerne med eldre frimerker som er utenfor "riktig" bruksperiode. Gi beskjed dersom du spesielt ønsker/ikke ønsker håndstempling med det lokale stedsstempel. (ALTA legges ned 30. april.) All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) Mitt Vippsnummer er oppgitt på fakturaen. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er godt synlige eller beskrevet, vil det naturligvis være full returrett. I slike tilfeller betaler selger etter overenskomst returfrakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00

Slutter26.04.2021 19:11:00
Bud nåkr 120,00
Annonse vist70 ganger

Høyeste Budgiver thunderking (125)  Se budgivers karakterbok
thunderkingkr 120,0007.04.2021 15:55:50
amason70kr 100,00 (Autobud)07.04.2021 15:55:25
thunderkingkr 100,0007.04.2021 15:55:25
amason70kr 85,0006.04.2021 18:42:08
Polarbomskr 75,00 (Autobud)06.04.2021 18:41:31
amason70kr 72,0006.04.2021 18:41:31
Polarbomskr 46,0006.04.2021 14:31:23
amason70kr 44,00 (Autobud)06.04.2021 14:31:23
amason70kr 43,00 (Autobud)06.04.2021 14:31:06
Polarbomskr 40,0006.04.2021 14:31:06
amason70kr 32,0006.04.2021 14:23:06
Veteran53kr 30,00 (Autobud)06.04.2021 14:23:06
Veteran53kr 24,0006.04.2021 12:49:21
amason70kr 22,00 (Autobud)06.04.2021 12:48:41
Veteran53kr 22,0006.04.2021 12:48:41
amason70kr 10,0006.04.2021 11:01:36
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (505)  Se selgers karakterbok