99 833
56 524
251 271
644 208

Preussen Michel 10 b stemplet

Annonse nr: 3343836

Altdeutschland Preussen

Michel 10b

Stemplet

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet03.04.2021 13:20:35
Sluttet21.04.2021 13:19:00
Preussen Michel 10 b stemplet
Annonse nr: 3343836
Høyeste Budgiver b470151 (81)  Se budgivers karakterbok
b470151kr 8,0007.04.2021 22:59:59
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (629)  Se selgers karakterbok