99 908
56 513
251 305
644 308

Preussen Michel 2 b stemplet

Annonse nr: 3343827

Altdeutschland Preussen

Michel 2 b

Stemplet

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 55,00
Startet03.04.2021 13:10:42
Sluttet21.04.2021 13:09:00
Solgt forkr 55,00
Preussen Michel 2 b stemplet
Annonse nr: 3343827
Høyeste Budgiver b470151 (81)  Se budgivers karakterbok
b470151kr 55,0007.04.2021 23:02:38
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (629)  Se selgers karakterbok