130 112
48 892
257 619
669 310

Trondheim. Parti fra Gamle bybru (Aune F-3597-8) - 1979

Annonse nr: 3342905

Pent, brukt postkort. Noe hjørneslitasje/småknekk.

Stemplet 7000 Trondheim 30-10-1979.

Aune F-3597-8.

Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet02.04.2021 17:47:36
Sluttet12.04.2021 19:26:00
Referanse nr/#,
Annonse nr: 3342905
Høyeste Budgiver Numizmatiker (13093)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 8,0003.04.2021 00:02:28

Karakterer (12166)  Se selgers karakterbok