105 423
52 616
251 794
653 901

Konv. ALTA 2009

Annonse nr: 3341994

Konvolutt frankert med personlig frimerke NK 1667 med motiv av helleristninger fra Storsteinen i Bossekop, Alta, stemplet ALTA 15.09.09.

Fraktvilkår: Samlet kjøp over kr 100,- innenfor ca en toukersperiode sendes portofritt. For kjøp mellom 50,- og 99,- betales kr 10,-. For kjøp under kr 50,- betales Postens portosatser. Faktura sendes så fort som mulig hvis du ikke har flere bud inne. Forsendelse skjer snarest mulig etter innbetaling. Gi beskjed dersom du ønsker å utsette faktura ut over toukersperioden. Annen forsendelse enn A-post brevpost må avtales særskilt. Jeg frankerer gjerne med eldre frimerker som er utenfor "riktig" bruksperiode. Gi beskjed dersom du spesielt ønsker/ikke ønsker håndstempling med det lokale stedsstempel. (ALTA legges ned 30. april.) All forsendelse skjer på kjøpers risiko. (Ennå har jeg aldri opplevd at noe har kommet bort i Posten.) BETAL GJERNE MED VIPPS. Det er raskere enn girering til konto. (GiBud-malen opplyser bare om kontonummer.) MITT VIPPSNUMMER ER OPPGITT PÅ FAKTURAEN. Bildene vil som regel vise ev. feil og mangler ved objektene, noen ganger også svakheter som normalt ikke synes på objektene. I motsatt fall skal det være beskrevet. Hvis feil verken er godt synlige eller beskrevet, vil det naturligvis være full returrett. I slike tilfeller betaler selger etter overenskomst returfrakt.
Objektets tilstand
Utropspriskr 10,00
Startet01.04.2021 19:55:58
Sluttet25.04.2021 20:07:00
Solgt forkr 36,00
Annonse vist28 ganger
Konv. ALTA 2009
Annonse nr: 3341994
Høyeste Budgiver haming (3362)  Se budgivers karakterbok
hamingkr 36,00 (Autobud)25.04.2021 18:54:33
arn19frkr 33,0025.04.2021 18:54:33
hamingkr 24,0019.04.2021 12:17:15
arn19frkr 23,00 (Autobud)19.04.2021 12:17:15
arn19frkr 12,0018.04.2021 23:00:12
hamingkr 10,0008.04.2021 11:53:31
Selger:  2trom6

Medlem siden: 13.12.2004
Sted: Alta
Karakterer (903)  Se selgers karakterbok