99 908
56 513
251 305
644 308

Hannover Michel 14 a stemplet

Annonse nr: 3341744

Altdeutschland Hannover

Michel 14a

FRAKT kjøperen betaler frakt/porto etter postens takster. SAMSENDING Varer sendes samlet dersom det er vunnet flere auksjoner eller fastpris. Oppsamling inntil 10 dager etter først avsluttede auksjon. BETALING Betaling innen 1 uke til kontnr eller via Vipps RETURRETT Full returrett om varen ikke er i tråd med beskrivelsen eller har klare mangler.
Objektets tilstand
Utropspriskr 8,00
Startet01.04.2021 17:58:42
Sluttet15.04.2021 17:52:00
Solgt forkr 22,00
Annonse vist20 ganger
Hannover Michel 14 a stemplet
Annonse nr: 3341744
Høyeste Budgiver b470151 (81)  Se budgivers karakterbok
b470151kr 22,00 (Autobud)10.04.2021 23:14:09
Bertine1234kr 20,0010.04.2021 23:14:09
b470151kr 18,00 (Autobud)10.04.2021 23:13:08
Bertine1234kr 16,0010.04.2021 23:13:08
b470151kr 14,0010.04.2021 23:11:33
Bertine1234kr 12,0008.04.2021 23:56:32
b470151kr 10,00 (Autobud)08.04.2021 23:56:17
Bertine1234kr 10,0008.04.2021 23:56:17
b470151kr 8,0007.04.2021 23:04:47
Selger:  Kontiki1974

Medlem siden: 02.01.2021
Karakterer (629)  Se selgers karakterbok