128 455
48 571
259 140
669 751

Nk 1652-53 **

Annonse nr: 3341500

Prima postfrisk

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet01.04.2021 16:23:00
Sluttet07.04.2021 15:00:00
Solgt forkr 32,00
Annonse vist26 ganger
Nk 1652-53 **
Annonse nr: 3341500
Høyeste Budgiver Jeger51 (2923)  Se budgivers karakterbok
Jeger51kr 32,00 (Autobud)07.04.2021 14:54:56
solheim9kr 29,0007.04.2021 14:54:56
Jeger51kr 26,0007.04.2021 14:49:10
solheim9kr 24,0002.04.2021 23:55:11
algebrakr 22,0002.04.2021 21:30:16
Jeger51kr 20,0001.04.2021 23:17:57

Karakterer (3209)  Se selgers karakterbok