130 541
48 896
257 553
669 244

RINGEBU STASJON (med eldre tog)

Annonse nr: 3341051

S/H storformat. Normann nr. 15/960.
Frankert med NK389 - 15 øre grønn Posthorn,
Stemplet, litt svakt OSLO – TRONDHEIM C 7-8-51 T406 – grad 4
Ubetydelig hjørneslitasje.

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet01.04.2021 11:14:42
Sluttet08.04.2021 11:12:00
Solgt forkr 30,00
Annonse nr: 3341051
Høyeste Budgiver terjed (28287)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 30,0007.04.2021 21:24:41
Selger:  kaktus14

Medlem siden: 08.07.2015
Sted: Trondheim
Karakterer (635)  Se selgers karakterbok