130 599
48 892
257 621
669 596

BESSAKER 21-8-63

Annonse nr: 3340731

BESSAKER 21-8-63
Farge storformat Dombås – stasjonen med godstog
Normann nr. 6-1-1858.
Frankert med NK457 – 35 øre grønn Kong Olav V
Poststemplet BESSAKER 21-8-63 (TA) grad 4
Litt hjørneslitasje.

Objektets tilstand
Utropspriskr 25,00
Startet01.04.2021 09:41:39
Sluttet08.04.2021 09:38:00
Solgt forkr 25,00
Annonse vist10 ganger
BESSAKER 21-8-63
Annonse nr: 3340731
Høyeste Budgiver terjed (28287)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 25,0007.04.2021 21:20:49
Selger:  kaktus14

Medlem siden: 08.07.2015
Sted: Trondheim
Karakterer (635)  Se selgers karakterbok