130 118
48 888
257 598
669 690

BRØNNØYSUND 22 IX 30

Annonse nr: 3340630

BRØNNØYSUND 22 IX 30
S/H småformat Brønnøysund – Utgiver: Mittet – nr. 44
Frankert med NK178 – 15 øre Olav den Hellige 900 år
Poststemplet BRØNNØYSUND 22 IX 30 (SL) grad 5
Katalogverdi for NK178 singelfrankatur: kr. 20,–.
Ubetydelig antydning til hjørneslitasje

Objektets tilstand
Utropspriskr 30,00
Startet01.04.2021 08:57:33
Sluttet08.04.2021 08:55:00
Solgt forkr 51,00
Annonse vist20 ganger
BRØNNØYSUND 22 IX 30
Annonse nr: 3340630
Høyeste Budgiver terjed (28287)  Se budgivers karakterbok
terjedkr 51,0008.04.2021 00:11:24
johnygkr 50,00 (Autobud)08.04.2021 00:11:24
johnygkr 41,0006.04.2021 13:03:28
terjedkr 36,0005.04.2021 16:32:33
johnygkr 35,00 (Autobud)05.04.2021 16:32:33
johnygkr 30,0002.04.2021 08:44:44
Selger:  kaktus14

Medlem siden: 08.07.2015
Sted: Trondheim
Karakterer (635)  Se selgers karakterbok