106 005
52 104
253 131
655 863

Thorsø Herregård postsendt 1953

Annonse nr: 3340452

Noe hjørne- og kantslitasje

Stemplet Fredrikstad 22.12.53

Objektets tilstand
Utropspriskr 15,00
Startet31.03.2021 22:18:00
Sluttet12.04.2021 20:00:00
Solgt forkr 15,00
Annonse vist17 ganger
Annonse nr: 3340452
Høyeste Budgiver panther118 (197)  Se budgivers karakterbok
panther118kr 15,0006.04.2021 20:36:40
Selger:  visk

Medlem siden: 23.07.2009
Sted: Hønefoss
Karakterer (580)  Se selgers karakterbok