130 600
48 897
257 545
669 281

Bergen. Nygaardsparken (PA u/nr) - St. BERGEN 5 IX 05

Annonse nr: 3336897

Meget pent, brukt småformat postkort. Noe hjørneslitasje.

Stemplet Bergen 5-9-1905 og sidestemplet Haugesund 6-9-1905.

PA u/nr.

Objektets tilstand
Utropspriskr 20,00
Startet29.03.2021 15:15:44
Sluttet07.04.2021 19:15:00
Solgt forkr 20,00
Annonse vist11 ganger
Annonse nr: 3336897
Høyeste Budgiver golden53 (5666)  Se budgivers karakterbok
golden53kr 20,0029.03.2021 15:30:58

Karakterer (12166)  Se selgers karakterbok