119 568
62 702
245 546
634 057

Mytologi, Grønland AFA 465-66 (24623)

Annonse nr: 3334067

postfriske merker

frimmogens har konto i Norge...... frimmogens holder SAMLESALG hver anden uge, der sendes samlet opgørelse ud. frimmogens opkræver kun porto, ingen øvrige omkostninger ved forsendelsen. Breve op til 100 g. DKK 33,00, breve op til 250 g. DKK 66,00. Breve op til 2000 g. DKK 99,00 Køb for mindst 450,00 kr. (Norske) og jeg betaler portoen, så dine lot sendes portofrit. Har du kun vundet få lot, kan du samle sammen over 2 måneder, så du sparer porto, og når dit samlede køb op over 450,00 kr. indenfor 2 måneder sendes portofrit. Vent venligst med din betaling, til du ønsker dine varer sendt. Betaler du med PayPal, skal du lægges 5 % til købssummen, til dækning af omkostninger.
Objektets tilstand
Utropspriskr 4,50
Startet27.03.2021 13:28:19
Sluttet30.03.2021 22:26:00
Solgt forkr 4,50
Annonse vist1 ganger
Annonse nr: 3334067
Høyeste Budgiver Numizmatiker (14609)  Se budgivers karakterbok
Numizmatikerkr 4,5027.03.2021 15:55:13
Selger:  frimmogens

Medlem siden: 25.01.2011
Sted: Rudkøbing
Karakterer (12588)  Se selgers karakterbok