128 509
Auksjoner nå
48 959
Fastprisvarer
258 067
Salg siste 12mnd
668 934
Bud siste 12mnd

 Vis treff med   Søk i objektbeskrivelse

Danmark AFA 132-43 - verdi 1.000 NOK

Annonse nr: 3332840

 

Beskrivelse

Til nye kunder: forsendelse af et almindeligt brev koster 45 NOK.

Jeg beskriver ikke fejl som tydeligt fremgår af scannede billeder. Nogle af mine lot er markeret med **/* og består af både postfriske ** og ikke postfriske * merker. De postfriske ** er da placeret retvendt, mens de andre * er sat omvendt.


Generelle vilkår:
JEG BENYTTER FØLGENDE KATALOGER: AFA, MICHEL (MI), NORGESKATALOGEN (NK), SKANFIL PRISKATALOG (SK), STANLEY GIBBONS (SG), YVERT (Y). ** ANGIVER POSTFRISKE MERKER, * UBRUGT MED LIM OG HÆNGSEL, (*) UBRUGT UTEN LIM. DE ANGIVNE VERDIER ER KATALOGVERDIER OMREGNET TIL NORSKE KRONER. 14 DAGES BETALINGSFRIST ETTER FAKTURA. DER ER FULD RETURRET PÅ ENKELTOBJEKTER, MEN IKKE PÅ SAMLINGER OG STØRRE LOT. JEG HAR KONTO I NORSK BANK. VED KØB AF FLERE LOT SAMSENDER JEG. ALLE BREVE SENDES EFTER POSTNORDS TAKSTER MED ET MINDRE TILLÆG. FOR BREVE INDTIL 100 GRAM KOSTER DET 42 NOK. DERSOM DU VIL HA REK. SENDING, MÅ DU GI BESKJED.
Objektets tilstand
Brukt og i normal stand
Betaling
Forskuddsbetaling
Fraktkostnader
Se beskrivelse
Leveringsvilkår
Sendes over hele verden
AuksjonstypeS
Utropspriskr 10,00  
Antall tilgjengelig: Ingen
Slutter om
Startet26.03.2021 20:05:00         
Sluttet30.03.2021 22:21:00
Solgt forkr 62,00  
Annonse vist9 ganger
Danmark AFA 132-43 - verdi 1.000 NOK
Annonse nr: 3332840
Auksjonen er avsluttet
Se andre auksjoner i denne kategorien
Høyeste Budgiver terjed (28293)  Se budgivers karakterbok  
Budliste
BudgiverBudDato
terjedkr 62,00 (Autobud)30.03.2021 21:54:59
Soggebergetkr 60,0030.03.2021 21:54:59
terjedkr 45,0030.03.2021 20:31:08
Soggebergetkr 40,00 (Autobud)30.03.2021 20:26:39
erikp45kr 40,0030.03.2021 20:26:39
Soggebergetkr 25,0030.03.2021 17:51:16
lappenxxkr 21,00 (Autobud)30.03.2021 17:51:16
lappenxxkr 20,0027.03.2021 13:26:19
i-nkr 15,00 (Autobud)27.03.2021 13:26:19
i-nkr 10,0027.03.2021 11:52:30
Selger:  fme1253
  
Profilbilde
Medlem siden: 15.01.2015
Sted: Odense S
Land: DENMARK
Karakterer (18857)  Se selgers karakterbok  
Se alle auksjoner fra selger
Se selgers auksjoner i kategorien



Det er GRATIS å opprette auksjoner på GiBud.no.
Du betaler maks 4% i provisjon ved oppnådd salg.