128 908
48 401
258 557
669 000

Bruksmerker 1991-95 **

Annonse nr: 3330048

Prima postfrisk, høy kat. verdi

Objektets tilstand
Utropspriskr 12,00
Startet24.03.2021 12:17:00
Sluttet01.04.2021 15:00:00
Solgt forkr 57,00
Annonse vist33 ganger
Bruksmerker 1991-95 **
Annonse nr: 3330048
Høyeste Budgiver tem (8373)  Se budgivers karakterbok
temkr 57,0031.03.2021 21:19:30
solheim9kr 52,0031.03.2021 21:18:55
temkr 50,00 (Autobud)31.03.2021 21:18:55
temkr 49,00 (Autobud)31.03.2021 21:17:38
solheim9kr 46,0031.03.2021 21:17:38
temkr 32,0031.03.2021 06:47:03
solheim9kr 30,00 (Autobud)31.03.2021 06:47:03
solheim9kr 26,0031.03.2021 01:14:28
temkr 25,00 (Autobud)31.03.2021 01:14:28
temkr 14,0025.03.2021 12:25:49
Neseguttenkr 12,0024.03.2021 13:26:58

Karakterer (3207)  Se selgers karakterbok